Studiujesz w Szczecinie? Program Erasmus jest także dla ciebie!

Od 2014 roku weszła w Parlamencie Europejskim kolejna ustawa, która umożliwiła o wiele większej liczbie ludzi uczyć się za granicą za pieniądze z budżetu uni. Do tej chwili bowiem w naszym kraju, realne szanse na udział w tym programie miały wyłącznie najlepsze, renomowane, państwowe akademie. Od ubiegłego roku, także mniejsze, płatne placówki będą mogły wziąć udział w tym ciekawym przedsięwzięciu. Lecz jak się najlepiej za to zabrać?

Pieniądze

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jesteś uczniem płatnej, szczecińskiej placówki akademickiej i pragnąłbyś brać udział w programie? Świetnie się składa, gdyż pełną parą projekt „erasmus szczecin” wystartował. Jeśli chcesz aby u ciebie na uczelni był on możliwy, powinieneś pójść do urzędu, po potrzebne dokumenty. Najważniejszą sprawą jest pozyskiwanie funduszy unijnych szczecin ma osobny oddział temu służący. Należy wypełnić tonę papierów, donieść ich jeszcze więcej, wystać swoje w dłużącej się bez końca kolejce. Lecz z pewnością to wszystko jest warte czasu, gdyż program „Erasmus Szczecin” umożliwi tobie i innym studentom z wydziału wybrać się na wymarzony wypoczynek powiązany z przyśpieszoną nauką języków obcych.

Jeżeli omawiany wątek niezwykle Ci odpowiada, to żeby uzyskać dodatkowe informacje na prezentowane zagadnienie, pójdź dalej (http://www.studioprinter.pl/kasetony-reklamowe-swietlne/) i wejdź tu.

I to wszystko całkowicie za darmo.

W rozróżnieniu od statusu materialnego indywidualnego ucznia, ma on możliwość starać się o konkretne dofinansowanie. Na przykład osoba pochodząca z bogatej rodziny, także ma prawo brać udział w projekcie, oczywiście przy odpowiednich ocenach w indeksie. Niestety, nie otrzyma ona tzw. kieszonkowego na swoje wydatki i zakwaterowanie za granicą. Z kolei ubodzy uczniowie mogą liczyć na całkowity zwrot wydatków, jeśli oczywiście będą w mocy przedstawić swoje niskie dochody, posiadając przy tym wysokie wyniki w nauce.

Odpowiada Ci ten artykuł? Jeżeli masz chęć zdobyć większą ilość informacji, odszukaj www, które posiada nie mniej fascynujące informacje.

Lecz nie tylko prymusi mogą załapać się na „Erasmus Szczecin”, jest również pula miejsc, dla tzw średnich studentów. Nie wiesz jak dowiedzieć się, w której kategorii się plasujesz? wpisz do wyszukiwarki frazę „pozyskiwanie funduszy unijnych Szczecin” a zostaniesz przekierowany na witrynę odpowiedniego działu, gdzie znajdziesz wszystkie konieczne informacje, łącznie z wykazem niezbędnych dokumentów, przygotowanych do wydruku.

Z pomocą programom unijnym typu Erasmus, rzesze młodych studentów jest w stanie poznać inną kulturę, nawiązać ciekawe znajomości, nauczyć się wiele. Najwspanialsze jest to, że kładziony jest tu silny nacisk na wyrównywanie szans między bogatymi a biedniejszymi osobami.